draugiem.lv
facebook.lv

Forums

Piedzimuagrāk.lv forums ir veidots tieši priekšlaikus dzimušu bērnu vecākiem, ģimenes locekļiem, arī speciālistiem, kuri ikdienā strādā ar priekšlaikus dzimušiem bērniem, lai veicinātu satikšanos virtuālā un, iespējams, arī reālā vidē, padomu un pieredzes apmaiņu.

Forums ir atvērts un, ja ir vēlme, arī anonīms. Aicinām foruma lietotājus būt godprātīgiem un to izmantot lietderīgi, lai savstarpēji dalītos ar priekšlaikus dzimušu bērnu vecākiem un līdzcilvēkiem svarīgām tēmām.

Lūdzam ievērot pieklājību un būt cieņpilniem pret citiem foruma lietotājiem un lasītājiem. Ieraksti, kas saturēs aizskarošas ziņas, kā arī reklāmas tekstus, tiks dzēstas.

Edīte raksta:
Sirds siltuma darbnīca
Labdien! Ir jauki, ka ir Sirds siltuma darbnīca! Paldies Lindai!
Pievienots: 2014. gada 24. oktobrī plkst. 12:34. Komentāri: 3

Pievienot jaunu tēmu (+)

Komentāri:


Zane raksta:
Tiešām liels paldies Sirds siltuma darbnīcai. Mana Meitiņa piedzima 31. nedēļā Liepājā. Tur saņēmu dāvaniņas no šīs organizācijas (Cepurītes un zeķītes). Biju patiesi priecīga, jo drēbītes, kas bija mums sapirktas bija krietni pa lielu.
Pievienots: 2014. gada 13. decembrī plkst. 20:48.
Vineta raksta:
Sveiki! Varu tikai pievienoties un teikt LIELU PALDIES "Sirds siltuma darbnīcas" meitenēm!!! Tas darbiņš, ko viņas veic ir ĻOTI sirsnīgs! Sasilda mazulīšus un vecāku sirdis. Lai veicas! :)
Pievienots: 2015. gada 17. novembrī plkst. 16:34.
Santa raksta:
http://www.piedzimuagrāk.lv/l
Pievienots: 2016. gada 06. jūlijā plkst. 19:07.

Pievienot jaunu komentāru (+)