draugiem.lv
facebook.lv

Forums

Piedzimuagrāk.lv forums ir veidots tieši priekšlaikus dzimušu bērnu vecākiem, ģimenes locekļiem, arī speciālistiem, kuri ikdienā strādā ar priekšlaikus dzimušiem bērniem, lai veicinātu satikšanos virtuālā un, iespējams, arī reālā vidē, padomu un pieredzes apmaiņu.

Forums ir atvērts un, ja ir vēlme, arī anonīms. Aicinām foruma lietotājus būt godprātīgiem un to izmantot lietderīgi, lai savstarpēji dalītos ar priekšlaikus dzimušu bērnu vecākiem un līdzcilvēkiem svarīgām tēmām.

Lūdzam ievērot pieklājību un būt cieņpilniem pret citiem foruma lietotājiem un lasītājiem. Ieraksti, kas saturēs aizskarošas ziņas, kā arī reklāmas tekstus, tiks dzēstas.

Zane raksta:
Par vecāku emocionālo stāvokli
Sveiki. rnMūsu mazulis šajā pasaulē ieradās 25+3 nedēļās. Nu jau ir gandrīz 7 nedēļas. Joprojām intensīvajā aprūpē. Jau 3 nedēļas kā uz ventilatora. rnIet kā pa kalniem. Šoreiz mazajam ir infekcija,tikai vēl nav atrasts kur tieši. rnPati esmu noraudājusies tā ka āda ap acīm sāk iekaist. Un man ir stresa izraisītas astmas lēkmes. Sāku domāt par kaut kādiem preperātiem,nomierinošiem. rnKo jums izrakstīja,un vai tas līdzēja,un vai dēļ tiem nebija jāpārtrauc krūts barošana? rnNeesmu Latvijā. Gribu zināt ko prasīt ārstam,kad atradīšu laiku pie tā aiziet. rnGaidīšu kādu atbildi.
Pievienots: 2017. gada 13. novembrī plkst. 00:18. Komentāri: 1

Pievienot jaunu tēmu (+)

Komentāri:


Santa raksta:
kura slimnica gulat?
Pievienots: 2018. gada 06. janvārī plkst. 18:55.

Pievienot jaunu komentāru (+)