draugiem.lv
facebook.lv

Forums

Piedzimuagrāk.lv forums ir veidots tieši priekšlaikus dzimušu bērnu vecākiem, ģimenes locekļiem, arī speciālistiem, kuri ikdienā strādā ar priekšlaikus dzimušiem bērniem, lai veicinātu satikšanos virtuālā un, iespējams, arī reālā vidē, padomu un pieredzes apmaiņu.

Forums ir atvērts un, ja ir vēlme, arī anonīms. Aicinām foruma lietotājus būt godprātīgiem un to izmantot lietderīgi, lai savstarpēji dalītos ar priekšlaikus dzimušu bērnu vecākiem un līdzcilvēkiem svarīgām tēmām.

Lūdzam ievērot pieklājību un būt cieņpilniem pret citiem foruma lietotājiem un lasītājiem. Ieraksti, kas saturēs aizskarošas ziņas, kā arī reklāmas tekstus, tiks dzēstas.

Līga raksta:
Dēls jau pusaudzis!
Sveikas meitenes,mans dēliņš piedzima 2004.gadā 30 gestācijas nedēļā,1780g...vājiņš,sistēmas, barošanas trubiņas, bilirubīns ,visi pīkstošie un satraucoši aparāti utt.rnNeziņa par rītdienu,vai bērniņa dzirde,redze,sirsniņa ,plaušu darbību utt.rnIk pa 3 stundām visas mammītes,kā uz darbiņu satikās slauktuvē un steidza pie bērniem .rnTas viss bija pirms 13 gadiem,bet vēl joprojām atceros tās sajūtas,neziņa bija viss mokošākā .rnEs atradu spēku ticībā,gāju BKUS pretī esošajā baznīciņā,lai lūgtu Dievu par savu bērniņu,tur pat arī izplūdu asarās.rnDievs mani uzklausīja un man ir vesels un superīgs pusaudzis!rnLūdziet Dievu par saviem bērniņiem un nepadodieties!
Pievienots: 2017. gada 21. novembrī plkst. 22:01. Komentāri: 0

Pievienot jaunu tēmu (+)

Komentāri:Pievienot jaunu komentāru (+)