draugiem.lv
facebook.lv

Forums

Piedzimuagrāk.lv forums ir veidots tieši priekšlaikus dzimušu bērnu vecākiem, ģimenes locekļiem, arī speciālistiem, kuri ikdienā strādā ar priekšlaikus dzimušiem bērniem, lai veicinātu satikšanos virtuālā un, iespējams, arī reālā vidē, padomu un pieredzes apmaiņu.

Forums ir atvērts un, ja ir vēlme, arī anonīms. Aicinām foruma lietotājus būt godprātīgiem un to izmantot lietderīgi, lai savstarpēji dalītos ar priekšlaikus dzimušu bērnu vecākiem un līdzcilvēkiem svarīgām tēmām.

Lūdzam ievērot pieklājību un būt cieņpilniem pret citiem foruma lietotājiem un lasītājiem. Ieraksti, kas saturēs aizskarošas ziņas, kā arī reklāmas tekstus, tiks dzēstas.

Sanita raksta:
Priekšlaicīgi dzimis bērns - šobrīd jau 5 gadi
Labdien, rn2012.gadā man piedzima pirmais bērns (meita) 26.grūtniecības nedēļā ar svau 1100 gr. Gulējām BKUS 3 mēnešus līdz tikām mājās. Visus 3 mēnešus bērns tika elpināts mākslīgi, kā skaidroja ārsti, līdz ar to saņēmām diagnozi Bronhopulmonāla displāzija. Meitai šobrīd ir 5.5 gadi un viss ir kārtībā, paldies Dievam, viņa attīstās līdzi saviem vienaudžiem, runā, skrien, zīmē, līmē, runā divās valodās, peld un dara visu to ko dara laicīgi dzimuši bērni. Ir ļoti gudra un zinātkāra. Ģimenē parādījās otrs bērns un izjutām no meitas ļoti lielu greizsirdību un uzvedības pasliktināšanos. Uzvedība kliboja arī pirms tam, bet ne tik traki. Lasot visādu gudru literatūru, pieņēmām to kā normu, ar kuru vienkārši ir jāstrādā un tas pāries. Otram bērnam (puika) šobrīd ir 1.5 gadi un vēl joprojām netiekam galā ar viņas niķiem, kas bieži vien ir nepamatoti. Sākām aizdomāties par neattīstījušos nervu sistēmu ņemot vērā ātro piedzimšanu. Vai kādi vecāki ir saskārušies ar šādu situāciju? Lūdzu pieredz
Pievienots: 2018. gada 16. februārī plkst. 15:16. Komentāri: 0

Pievienot jaunu tēmu (+)

Komentāri:Pievienot jaunu komentāru (+)