draugiem.lv
facebook.lv

Forums

Piedzimuagrāk.lv forums ir veidots tieši priekšlaikus dzimušu bērnu vecākiem, ģimenes locekļiem, arī speciālistiem, kuri ikdienā strādā ar priekšlaikus dzimušiem bērniem, lai veicinātu satikšanos virtuālā un, iespējams, arī reālā vidē, padomu un pieredzes apmaiņu.

Forums ir atvērts un, ja ir vēlme, arī anonīms. Aicinām foruma lietotājus būt godprātīgiem un to izmantot lietderīgi, lai savstarpēji dalītos ar priekšlaikus dzimušu bērnu vecākiem un līdzcilvēkiem svarīgām tēmām.

Lūdzam ievērot pieklājību un būt cieņpilniem pret citiem foruma lietotājiem un lasītājiem. Ieraksti, kas saturēs aizskarošas ziņas, kā arī reklāmas tekstus, tiks dzēstas.

Antra raksta:
Mazie Dvīņi
Mani mazie puiši piedzima 29/30. gestācijas nedēļā!rn1400g un 1250g lieli, gāja smagi... grūti! Ārsti lielākoties bija skeptiski, bet tikai tādēļ, ka tāds ir viņu darbs - labāk pateikt sliktāko un redzēt labāko nekā otrādāk!rnBet nu maniem puišiem ir jau 3 gadi un viņi ir VESELI un LAIMĪGI!rnBūs viss labi! Tici! un būs labi!
Pievienots: 2015. gada 10. februārī plkst. 13:43. Komentāri: 2

Pievienot jaunu tēmu (+)

Komentāri:


Anita raksta:
Sveika.;rnMan prieks, ka taviem puikām viss labi.rnMani mazie piedzima 28.nedēļā. Puikam nedaudz grūtāk gāja, meitenei vieglāk.rnTagad veselības problēmas nav?rnKā tiec galā ar uzmanību abiem - greizsirdības nav?
Pievienots: 2015. gada 06. augustā plkst. 12:21.
Egita raksta:
Dvīņi ir daudz izturīgāki, jo viņiem ir otrs.Mani mazie arī dzima 30. grūtniecības nedēļā ar svaru 1660 g un 1680 g. Nesen nosvinējām gada jubileju. Sākums bija grūts un stresains,taču tagad tik vien kā parastās zīdaiņu saslimšanas. Grūtākais ir pārkāpt pāri atmiņām. rnNe katrai ir lemts kļūt par dvīņu mammu. Izbaudām šo laiku,jo bērni aug tik ātri.
Pievienots: 2016. gada 25. februārī plkst. 17:19.

Pievienot jaunu komentāru (+)