draugiem.lv
facebook.lv

Forums

Piedzimuagrāk.lv forums ir veidots tieši priekšlaikus dzimušu bērnu vecākiem, ģimenes locekļiem, arī speciālistiem, kuri ikdienā strādā ar priekšlaikus dzimušiem bērniem, lai veicinātu satikšanos virtuālā un, iespējams, arī reālā vidē, padomu un pieredzes apmaiņu.

Forums ir atvērts un, ja ir vēlme, arī anonīms. Aicinām foruma lietotājus būt godprātīgiem un to izmantot lietderīgi, lai savstarpēji dalītos ar priekšlaikus dzimušu bērnu vecākiem un līdzcilvēkiem svarīgām tēmām.

Lūdzam ievērot pieklājību un būt cieņpilniem pret citiem foruma lietotājiem un lasītājiem. Ieraksti, kas saturēs aizskarošas ziņas, kā arī reklāmas tekstus, tiks dzēstas.

Santa raksta:
Ir vērts cīnīties!
Ja esat nokļuvuši šādā posmā, saņemiet ziņu par priekšlaicīgām dzemdībām, tad ziniet, nekad nebūs kā agrāk. Neviens nezin vai nākotne būs sliktāka vai labāka, bet noteikti būs savādāka.rn Kad Ārsti nolēma pārtraukt manu grūtniecību 6,5 mēnešos un rezultātā nedeva cerības, ka mans bērns vispār izdzīvos. Tikai tad patiesi novērtēju savas ģimenes vērtību, palīdzību, atbalstu. Līdzcilvēku atbalsts, motivācija ir svarīgākais, lai būtu spēks cīnīties! Pēc pāris mēnešu cīņas slimnīcā ar kāpumiem un kritumiem mēs izķepurojāmies.rn Ir neārstējama diagnoze un saraksts ir garš, bet cilvēks pierod pie visa, cīnāmies joprojām ar nelieliem kustību traucējumiem un dažādiem speciālistiem. Bet pēc visa piedzīvotā ar lepnumu varu teikt - Labāku bērnu nevar vēlēties! Dzimšanas svars bija 1 kg un šobrīd mums būs 5 gadi, ies parastā skolā ar saviem vienaudžiem, gudrs foršs puika :) rn Kamēr ir dzīvība, tikmēr ir cerība! Cīnāties un esiet pacietīgi!
Pievienots: 2015. gada 22. februārī plkst. 20:30. Komentāri: 0

Pievienot jaunu tēmu (+)

Komentāri:Pievienot jaunu komentāru (+)