draugiem.lv
facebook.lv

Forums

Piedzimuagrāk.lv forums ir veidots tieši priekšlaikus dzimušu bērnu vecākiem, ģimenes locekļiem, arī speciālistiem, kuri ikdienā strādā ar priekšlaikus dzimušiem bērniem, lai veicinātu satikšanos virtuālā un, iespējams, arī reālā vidē, padomu un pieredzes apmaiņu.

Forums ir atvērts un, ja ir vēlme, arī anonīms. Aicinām foruma lietotājus būt godprātīgiem un to izmantot lietderīgi, lai savstarpēji dalītos ar priekšlaikus dzimušu bērnu vecākiem un līdzcilvēkiem svarīgām tēmām.

Lūdzam ievērot pieklājību un būt cieņpilniem pret citiem foruma lietotājiem un lasītājiem. Ieraksti, kas saturēs aizskarošas ziņas, kā arī reklāmas tekstus, tiks dzēstas.

Viktorija raksta:
Piedzīmu 590 gr un 31 cm meitiņu
Sakiet,kadas iespējas izdzīvot
Pievienots: 2016. gada 15. oktobrī plkst. 21:32. Komentāri: 3

Pievienot jaunu tēmu (+)

Komentāri:


Jelena raksta:
Ļoti lielas. Cerībai jābūt. Visu laiku jāiztēlojas ka brauksiet ar ratiem. Man lidzeja un esiet berninam klāt arī r dziediet stāstastiet. Viss izdosies. Es izcietu un nu mums gadiņš. Vesels mazulis. Ticat..
Pievienots: 2016. gada 11. novembrī plkst. 08:11.
Dita raksta:
Neviena šāda mazuļa māmiņa nedrīkst pat pieļaut domu par neizdošanos...rnMazuļi ir cīnītāji, viņiem tikai ir jājūt vecāku atbalsts un jājūt motivācija cīnīties. Esiet blakus savai mazulītei, dziediet, runājiet un ļaujiet zināt, ka viņu mīl, ka viss būs labi, jo tā taču būs!
Pievienots: 2016. gada 11. novembrī plkst. 08:46.
Lana raksta:
Ļoti lielas!rnMans dēliņš piedzima 23.gestācijas nedēļā ar infekciju plaušās.Gāja mums smagi.Daudz dažādas procedūras un operācijas...Tagad mums ir jau 6 gadiņi.Esam veseli un stipri.Tikai zinātājs atšķir viņu no citiem bērniem...rnIr jātic!Tā no sirds un dvēseles!Es sēdēju ar dēliņu ķengurā katru dienu pa 4-5 stundām.Runāju ar viņu,lasīju pasakas...Stāstīju viņam cik svarīgs un gaidīts...
Pievienots: 2017. gada 30. decembrī plkst. 16:21.

Pievienot jaunu komentāru (+)