draugiem.lv
facebook.lv

Forums

Piedzimuagrāk.lv forums ir veidots tieši priekšlaikus dzimušu bērnu vecākiem, ģimenes locekļiem, arī speciālistiem, kuri ikdienā strādā ar priekšlaikus dzimušiem bērniem, lai veicinātu satikšanos virtuālā un, iespējams, arī reālā vidē, padomu un pieredzes apmaiņu.

Forums ir atvērts un, ja ir vēlme, arī anonīms. Aicinām foruma lietotājus būt godprātīgiem un to izmantot lietderīgi, lai savstarpēji dalītos ar priekšlaikus dzimušu bērnu vecākiem un līdzcilvēkiem svarīgām tēmām.

Lūdzam ievērot pieklājību un būt cieņpilniem pret citiem foruma lietotājiem un lasītājiem. Ieraksti, kas saturēs aizskarošas ziņas, kā arī reklāmas tekstus, tiks dzēstas.

sarmite raksta:
Svaru un majas laisanu.
Labdien cik jums maziem bija svars kad laida maja? Mums ir 1720 svars sodien.
Pievienots: 2017. gada 21. oktobrī plkst. 15:54. Komentāri: 4

Pievienot jaunu tēmu (+)

Komentāri:


Olga raksta:
Sveiki, Sarmīte! Parasti bērniņam jāsasniedz 2 kg. Bet skatās individuāli kā ēd, kā elpo utt.
Pievienots: 2017. gada 21. oktobrī plkst. 20:25.
Anna raksta:
Sveika,Sarmīt ! :)rnTas ceļš ir bezgala garš un grūts līdz mājām, bet, kad tiec mājās viss aizmirstās un ir tik labi. :))rnMēs ar meitiņu slimnīcā bijām 2 mēnešus. rnKad laida uz māju,meitiņa svēra 2.362 kg.rnBet uz māju laiž ļoti individuāli, viss atkarīgs no mazā rnVeiksmi un izturību! ;)
Pievienots: 2017. gada 22. oktobrī plkst. 14:06.
sarmite atbild:
Kautvai nav tie 2 kilogrsmi vini laiz maja
Pievienots: 2017. gada 22. oktobrī plkst. 14:06.
Kreditu, finansešanu un investicijam. raksta:
Jums tiešam ir nepieciešams finansejums?rnAr vairaku gadu pieredzi un specializetas kreditešanas un finansešanas jebkada veida man pieškirt aizdevumu dala 5,000€ lidz 5 miljoniem eur ar garantiju un apdrošinašanas uz jebkuru nopietnu godigs un atbildigs personai, kurai ir naudas aizdevumu joma 3 % procentu likme ir pamatotas. Es varu atstat jums mans kontakts: chancelfi1nance@gmail.comrnJusu apmierinatiba ir mans lepnums.
Pievienots: 2017. gada 12. decembrī plkst. 15:36.

Pievienot jaunu komentāru (+)