draugiem.lv
facebook.lv

Rotaļlietas

Rokās turamās rotaļlietas. Rotaļlietas spilgtās krāsās un ar lieliem kontrastiem aizrauj mazuli, jo viņam tās ir visvieglāk redzēt. Viņa šaurais redzesloks nozīmē to, ka mazulim vispiemērotākās ir rotaļlietas, kas var pārvietoties viņa redzes leņķī. Lai arī mazulis vēl kādu laiku nevarēs turēt rotaļlietas pats savās rokās, viņam radīsies interese par lietām, kas atrodas tuvākajā apkārtnē.

Spogulītis. Lai arī mazulis vēl nespēs atšķirt savu atspulgu, šajā vecumposmā jaundzimušais sava atspulga vērošanu uzskatīs par lielisku rotaļu. Triju mēnešu vecumā viņš var sākt par to jau smaidīt. Izraugoties spoguli, labāk dot priekšroku tādam, kas ir neplīstošs un ko ir iespējams piekarināt pie gultiņas malām vai pakārt pie pārtinamā galda.

Melnas, baltas un sarkanas rotaļlietas. Spilgti kontrastējošās melnas, baltas un sarkanas rotaļlietas palīdzēs jūsu bērniņam saskatīt formu atšķirības un stimulēs redzes attīstību. Līdz sešu mēnešu vecumam bērnam labāk izvēlēties rotaļlietas, kas ir ar augstu kontrasta līmeni un grafisku rakstu.

Lieliska saite, kur iespējams atrast specializētas rotaļlietas īpaši priekšlaicīgi dzimušiem bērniem vai jaundzimušajiem ar nepietiekamu svaru, ir http://maddiesworld4kids.com/index.php?cp=about-us

Daudzi zīdaiņi nevar lietot parastā izmēra rotaļlietas, kas ietekmē zīdaiņa augšanu un attīstību.

„Maddie’s World” piedāvā preces, kas ir speciāli izstrādās mazuļiem ar mazākām rociņām un papildus veicina priekšlaicīgi dzimušā mazulīša attīstību.